Seriale Shqip TV – Seriale Me Titra Shqip Seriale Turke me Titra Shqip Seriale Turke Seriale me Perkthim Shqip Shiko Seriale tvseriale.

Serialet e fundit

Featured
2021 – 2021

Hëna e plotë

Newest Episode: 18

Nazllë është një vajzë e re që studion për gastronomi në universitet dhe ndjek kurse japonishteje, me synimin se një ditë do të hapë një restorant dhe do të realizojë ëndrrën e saj. Ajo jeton në një shtëpi me të motrën dhe një mikeshë. Kushtet ekonomike e shtyjnë të kërkojë punë dhe arrin ta gjejë atë në shtëpinë e një sipërmarrësi tejet të pasur, Feritit, i cili e punëson si shefe kuzhine personale. Feriti ka një karrierë të suksesshme dhe zotëron një kompani me emër. Nazllë dhe Feriti njihen në kushte të pazakonta me njëri-tjetrin, por ky takim ua ndryshon jetën të dyve. Një tjetër urë lidhëse mes tyre është edhe nipi i vogël i Feritit, me të cilin Nazllë krijon një raport të veçantë.

Featured
Featured
Featured
Featured
2020-2021 – 2020-2021

Maria Ile Mustafa

Newest Episode: 42

Familja Xhandemir, eshte e fuqishme dhe me emer ne Yrgyp. Por gjerat nuk jane fort te mira brenda familjes. Vite me pare kane perjetuar dy vdekje. Nje ishte bashkeshorti i Nadires, dhendri i madh i familjes. Ai u vra aksidentalisht nga Nihati, djali i madh i familjes Yalcinolgu. Kjo e kishte bere Nadiren nje grua te forte e te ashper. Dalja nga burgu e Nihatit do te trazoje gjerat. Vdekja e dyte eshte djali i dyte i familjes Candemir. 

Ai vdiq duke lene pas te fejuaren e tij, Gonxhan, e cila ishte shtatzene por e mori vesh diten qe i fejuari vdiq. Gonxha tani eshte motra e Nihatit, personi qe vrau djalin e familjes Xhandemir. Te rriturit vendosin qe Gonxha te jete nuse tek Xhandemiret, por e martuar me djalin tjeter, Mustafain qe mes dy familjeve mos te krijoheshin konflikte. Kjo martese eshte vetem ne letra, Mustafai nuk e do Gonxhan, por ajo e do duke thurur ndonjehere dhe plane djallezore. Nen keto rrethana kaq te veshtira, mes ketyre traditave te erreta, do te lindi nje dashuri e madhe. 
Maria, eshte nje vajze kolumbianoturke e cila kthehet nga Kolumbia per te shitur token qe i ka ngelur nga i ati i cili ka vdekur. Ajo do te takohet me Mustafain i cili po kthehej ne Yrgyp dhe mes tyre ka momente te shumta komike dhe romantike. Ne perpjekje per te shitur token, Maria sheh perplasjen e dy familjeve per te blere token dhe heq fare dore nga shitja e saj duke vendosur te qendroje akoma ne Turqi. Mes saj dhe Mustafait do lindi nje dashuri e pamundur, ndersa Mustafa ende nuk i ka thene Marias se eshte i martuar dhe ka nje vajze qe e njeh per baba, por ne fakt e ka mbese. 
Kalon 1 muaj dhe çifti kalon momente te mrekullueshme dhe keto momente kurorezohen me shtatezanine e Marias. Te dy ata kane per t’i rrefyer diçka njeri-tjetrit. Maria meson per jeten e Mustafait. A do mundet dashuria te lulezoje mes traditave dhe rrethanave aspak te favorshme?
Featured
Featured
Featured
Featured
Featured
Featured
Featured
Featured
Featured
Featured
Featured
, , 2020 – 2020

Vajzat e Diellit

Newest Episode: 42

Një mësuese dhe një nënë e tre vajzave adoleshente, Gyneshi bie dakord të lëvizë nga qyteti i saj Izmir në Stamboll për të qenë me një njeri të pasur misterioz që ka rënë në dashuri me të. Vajzat e Diellit ndjek dramën e pafundme të Gyneshit dhe vajzave të saj ata përballen me ngjarjet e jetës së tyre të transformuar rishtazi.

Featured
Featured
, , 2014 – 2014

Trumcaku (Çalıkuşu)

Newest Episode: 72

Seriali Trumcaku – Feride ka qenë jetime si një vajzë e re dhe është e detyruar të marrë pjesë në një shkollë konviktesh, ndërsa po viziton edhe tezen e saj gjatë pushimeve. Gjatë kësaj kohe ajo ka rënë në dashuri me kushëririn e saj simpatik të vjetër Kamran. Dashuria e tyre shpejt rritet për të qenë reciprok dhe kjo tregon shenjat e udhëtimit të tyre, ndërsa dashuria e tyre rritet dhe intensifikohet. Shfaqja televizive me shumë mirënjohje do t’ju çojë në këtë udhëtim të dashurisë, trimërisë dhe humorit.

Kjo, është Calikusu.

Filmat e fundit

Featured
Featured
Featured

Zelish është gati të fillojë një martesë që ajo nuk dëshiron, në një botë që ajo nuk i përket. Por gjithçka merr drejtim tjetër kur ajo takon njeriun që kishte pritur.

Featured

Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. Aty ku e pamundura është e mundur. Xhudi një lepurushe kërkon të plotësoje ëndrrën e saj të behet police, por gjatë rrugëtimit te saj has shume dilema dhe probleme që…

Featured

Tetë kandidatë për një punë shumë të lakmueshmë në një korporatë, mbyllen së bashku në një dhomë provimi, dhe i jepet një test final me vetëm një pyetje. Duket e thjeshtë, e në të njëjtën kohë e ngatërrueshme, dhe shpejt, tensionet fillojnë të shfaqen.

Featured
Featured
Featured
Featured
Featured
Featured
Featured

Kur marshalli Tedi Daniels (DiCaprio) mbërrin në azilin e kriminelëve të çmendurve në Ishullin e Izoluar, ajo që fillon si një hetim rutine shumë shpejt merr një kthesë djallëzore. Ndërsa hetimi shpaloset dhe Tedi zbulon më shumë të vërteta tronditëse dhe tmerruese rreth ishullit, mëson se ka disa vende që s’të lënë kurrë të ikësh.

Featured

Një agjenci qeveritare sekrete rekruton super-kriminelët e burgosur për të ekzekutar misione sekrete qeveritare, në shkëmbim të mëshirës.

Featured

Erdhi koha që zonjat e Gotamit të tregojnë vlerat e tyre dhe të marrin çfarë meritojnë, duke filluar me Harli Kuin, e cila do u tregojë të tërëve që e kanë nënvlerësuar që mund t’ia dalë vetëm dhe që duhet t’ia kenë frikën.

Featured

Deni Oshuen dhe njëmbëdhjetë bashkëpunëtorët e tij thurin një plan për të grabitur në Las Vegas 3 kazino njëkohësisht.

Featured
Featured
Featured

Si çdo oficer i CIA, Evelyn Salt është betuar ti shërbejë vendit me besnikëri. Por një detektor e akuzon atë se është një spiune Ruse dhe besnikëria e saj vihet në dyshim. Salt arratiset dhe përpiqet të provojë pafajësinë e saj, por dyshimi përsëri mbetet: “Kush është Salt?”

6+