Featured
Featured
Featured
Featured
Featured
Featured
, , 2020 - 2020

Vajzat e Diellit

Newest Episode: 42

Një mësuese dhe një nënë e tre vajzave adoleshente, Gyneshi bie dakord të lëvizë nga qyteti i saj Izmir në Stamboll për të qenë me një njeri të pasur misterioz që ka rënë në dashuri me të. Vajzat e Diellit ndjek dramën e pafundme të Gyneshit dhe vajzave të saj ata përballen me ngjarjet e jetës së tyre të transformuar rishtazi.

Featured
Featured
, , 2014 - 2014

Trumcaku (Çalıkuşu)

Newest Episode: 72

Seriali Trumcaku – Feride ka qenë jetime si një vajzë e re dhe është e detyruar të marrë pjesë në një shkollë konviktesh, ndërsa po viziton edhe tezen e saj gjatë pushimeve. Gjatë kësaj kohe ajo ka rënë në dashuri me kushëririn e saj simpatik të vjetër Kamran. Dashuria e tyre shpejt rritet për të qenë reciprok dhe kjo tregon shenjat e udhëtimit të tyre, ndërsa dashuria e tyre rritet dhe intensifikohet. Shfaqja televizive me shumë mirënjohje do t’ju çojë në këtë udhëtim të dashurisë, trimërisë dhe humorit.

Kjo, është Calikusu.

Featured
, 2020 - 2020

Alev Alev (Flaket e Fatit)

Newest Episode: 45

Alev Alev – Flakët që ndryshuan gjithë jetën që prekin, lulet që mbijnë nga hiri i një zjarri. Historia e gjetjes së vetes, vazhdimit të rrugës, kërkimit të drejtësisë dhe dashurisë së vërtetë.

Kjo është, Alev Alev (Flaket e Fatit).

Featured
2020 - 2020

Hizmetçiler Shërbyeset

Newest Episode: 12

Mardhenia e kater shebyeseve te cilat punojne ne nje nga suitat me te shtenjta ne stamboll

Featured

Bay Yanlis – Ozgur është një pronar shumë i pasur i restoranteve dhe jeton jetën e tij të shkëlqyeshme, dhe nuk beson në dashuri, në anën tjetër Ezgi tani është e lodhur nga marrëdhëniet e gabuara dhe është i vendosur të ketë një marrëdhënie të duhur dhe të martohet. Duke parë që Ezgi nuk është e suksesshëm në marrëdhënie ka shumë rëndësi, Ozgur fillon ta mësojë atë për marrëdhëniet dhe i jep taktikat tek ajo për të marrë njeriun që i pëlqen…

Kjo është, Bay Yanlis (Zoteria i Gabuar).

Featured
, 2020 - 2020

Seref Sozu (Fjala e Nderit)

Newest Episode: 12

Seref Sozu – Historia e një njeriu heroik, një ëndërr fëmijërie e mbartur nga e kaluara në të tashmen, e jetës së vështirë në gjeografitë e vështira, e atyre që shkatërruan veten dhe rrethinat e tyre duke mbrojtur rrënjët e tyre, të dashurisë për fëmijët, të dashurive të pamundura, të atyre që u shpëtuan nga pragu i vdekjes, i një “Përralle ishulli” dhe i të qenit i nderuar.

 

Featured
, 2020 - 2020

Cocukluk (Femijeria)

Newest Episode: 33

Cocukluk (Femijeria) – Zeynep e vogël tetë vjeçare, e cila është viktimë e dhunës në familje, dërgohet në Shtëpinë e Shpresave Ali Kaan, të menaxhuar nga Mahir Boztepe. Vajza e vogël që u nda nga nëna e saj për herë të parë pa ëndrra të pafajshme që nëna e saj të vinte dhe ta merrte atë brenda pak ditësh, megjithatë ajo nuk është ende e vetëdijshme se e vërteta është aq e dhimbshme sa zemra e saj e vogël do të copëtohet. Ai nuk e donte menaxherin e Shtëpisë së Shpresës dhe e urrente shokun e tij të dhomës Mavi që në momentin e parë. Në mënyrë që të kuptojë se Shtëpia e Shpresës, nga e cila ajo u përpoq të shpëtonte, është kujdestari i saj i vetëm i jetës së saj dhe se Mavi, me të cilën vazhdimisht grindej, është më fatale se vëllai, Zeynep e vogël duhet të përballet me mizorinë e botës reale.

Featured
2020 - 2020

Sadakatsiz (I pabese)

Newest Episode: 39

Sadakatsiz (I Pabese) – Asya është një mjeke e suksesshëm. Burri i saj Volkan është një grua e mrekullueshme dhe një baba i mrekullueshëm për djalin e tyre Ali. Familja bërthamore prej tre vetësh ka jetuar gjithmonë një jetë plot paqe dhe lumturi, është një marrëdhënie aq e pastër sa trëndafilat e bardhë. Martesat e tyre kanë qenë në sytë e Azisë për vite me rradhë. Derisa Asya pa flokët e gjatë bjondë në shallin e Volkanit…

Kjo është, Sadakatsiz (I Pabese).

Featured
, 2020 - 2020

Motrat (Kardeslari)

Newest Episode: 71

Motrat (Kardes Cocuklari) – Mënyrat e dy nënave, fantazitë dhe jeta e të cilave nuk janë krejt të njëjta me njëra-tjetrën bashkohen dhe shkaktojnë ngjarje befasuese pas vitesh.

Kjo, është Motrat (Kardes Cocuklari).

Featured
, , 2013-2014 - 2013-2014

Mes dy dashurish (Fatih Harbiye)

Newest Episode: 38

Seriali paraqet dy anët e Stambollit: Në Fatih, një lagje e varfër, Neriman Sölmaz ka ëndërr të bëhet një artiste e famshme. Ajo lë universitetin në vitin e tretë ndërsa shoku i saj i fëmijërisë Şinasi i cili është i dashuruar me të, shkon për të studiuar muzikë.

Featured
Featured
2017-2020 - 2017-2020

Kadin

Newest Episode: 89

Kadin – Një nënë e dashur, Bahar, e cila lufton për të mbajtur një jetë me dy fëmijët e saj, duhet të merret me sfidat e jetës dhe të zbulojë të vërtetat e fshehura të së kaluarës.

Featured
, 2019-2020 - 2019-2020

Hekimoglu

Newest Episode: 42

Hekimoglu – Ates Hekimoglu është një mjek i suksesshëm në të 40-at e tij, ai po punon si Specialist i Sëmundjeve Infektive dhe Nefrologjisë në spitalin ku është përgjegjës shoku i tij Ipek, karakteristika më e njohur e Ates Hekimoglu është se ai kryen kërkime duke u përqëndruar në sëmundje pa vendosur marrëdhëniet një me një me pacientët, çdo rast i ri kompleks është provokues dhe emocionues, si një enigmë që pret që ai të zgjidhet.

Kjo, është Hekimoglu (Dr Hekimollu).

Featured
Featured
2019-2020 - 2019-2020

Vajza e ambasadorit

Newest Episode: 120

Vajza e Ambasadorit – Sancar, djali i një kalorësi gariban, dashurohet nga Nare, vajza e një ambasadori që erdhi në Bodrum kur ishte fëmijë, këta dy fëmijë të kundërt e duan shumë njëri-tjetrin dhe luftojnë për dashurinë e tyre për vite me rradhë, në fund vajza shpëton nga djali, por nata Nare zhduket papritur, askush nuk do ta shohë atë përsëri.

Featured
Featured
Featured
2020 - 2020

iyi-gunde-kotu-gunde

Newest Episode: 18

Iyi Gunde Kotu Gunde – Nga njëra anë, Leyla, e cila duhej të organizonte dasmën e burrit që e braktisi në tryezën e dasmës, nga ana tjetër, është Sarp, i cili fsheh arsyen e largimit të saj nga të gjithë dhe Melisa, e cila ëndërron martesën në mesi in e të dyve, të cilët nuk janë në dijeni të gjithçkaje.

Kjo është, Iyi Gunde Kotu Gunde (Dita e Mire, Dita e Keqe).

Featured
2020 - 2020

Ariza

Newest Episode: 60

Ariza – Ali Riza është shofer taksie dhe po bën përgatitje për martesën e motrës së tij Nihan me mikun e tij të dashur. Nga ana tjetër, Halide Gurkan merr pjesë në ftesën madhështore të dhënë nga Fuat Ersoylu me rastin e ditëlindjes së babait të tij. Gjatë ftesës, djali i Fuat Burak i propozon Halides, por Halide nuk pranon. Në fund të diskutimit me Burak, Halide lë ftesën dhe hip në taksinë e alit, i cili ishte atje në atë kohë. Kur Burak, i cili ishte pas saj, përpiqet ta nxjerrë atë nga taksia, Ali ndërhyn dhe fillon një sherr. Burak ia merr Aliut shuplakën e parë të jetës së tij. Burak nuk e harron këtë dhe më pas bastis dasmën e motrës. Por gjërat dalin jashtë kontrollit.

Featured
Featured
2020 - 2020

Yeni Hayat (me titra shqip)

Newest Episode: 27

Yeni Hayat – Një ushtar që i përket forcave speciale i martuar me një vajzë që lë një monedhë dhe punon si truproje.

Kjo është, Yeni Hayat (Jeta e re).

Featured

Firuze dhe Ayaz. Dy zemra të bukura, dy familje që mbajnë fëmijë sipër. Fati i bëri bashkë. Bindja e padrejtë e babait të saj në aksidentin e ashensorit që vrau trembëdhjetë njerëz shkaktoi Firuze. Duke mbajtur përgjegjësinë për të qenë burri i shtëpisë, Ayaz është përballur me Firuze, të cilën ai e flijoi për nënën e tij kur ishte gati të martohej me një tjetër.

Featured
, 2015 to 2016 - 2016

Chicago Med

<![CDATA[

An emotional thrill ride through the day-to-day chaos of the city's most explosive hospital and the courageous team of doctors who hold it together.

]]>
Featured
<![CDATA[

Almost two years after a virus wiped out most of the human race, Phil Miller only wishes for some company, but soon gets more than he bargained for when that company shows up in the form of other survivors.

]]>
Featured
<![CDATA[

Praesent iaculis, purus ac vehicula mattis, arcu lorem blandit nisl, non laoreet dui mi eget elit. Donec porttitor ex vel augue maximus luctus. Vivamus finibus nibh eu nunc volutpat suscipit. Nam vulputate libero quis nisi euismod rhoncus. Sed eu euismod felis. Aenean ullamcorper dapibus odio ac tempor. Aliquam iaculis, quam vitae imperdiet consectetur, mi ante semper metus, ac efficitur nisi justo ut eros. Maecenas suscipit turpis fermentum elementum scelerisque. 

Sed leo elit, volutpat quis aliquet eu, elementum eget arcu. Aenean ligula tellus, malesuada eu ultrices vel, vulputate sit amet metus. Donec tincidunt sapien ut enim feugiat, sed egestas dolor ornare.

]]>
<![CDATA[

A Congressman works with his equally conniving wife to exact revenge on the people who betrayed him.

]]>
Featured
<![CDATA[

A drama centered on the personal and professional lives of five surgical interns and their supervisors.

]]>
<![CDATA[

Explorer Sir Malcolm Murray, American gunslinger Ethan Chandler, scientist Victor Frankenstein, and medium Vanessa Ives unite to combat supernatural threats in Victorian London.

]]>
Featured
, 2017 - 2018

Cardinal

<![CDATA[

Cardinal struggles to right past wrongs that could derail his investigation and end his career, as the case grows more violent and twisted, and the clock ticks down on the killer's next victim.

]]>
Featured
<![CDATA[

Convicted of a decade old crime of transporting drug money to an ex-girlfriend, normally law-abiding Piper Chapman is sentenced to a year and a half behind bars to face the reality of how life-changing prison can really be.

]]>

Showing 1–36 of 56 results

//phaurtuh.net/4/3011112